Kooli töötajate vastuvõtuajad


Martin Ilves Reedeti kl 17:00-18:00
Eelregistreerimisel
martin.ilves@massaaz.ee
Valeria Palm Esmaspäevast reedeni kl 10:00-17:00
Eelregistreerimisel
valeria.palm@massaaz.ee
Tiina Nellis-Randi Teisipäeviti kl 15:00-16:00
Reedeti kl 15:00-16:00
Eelregistreerimisel
tiina.nellis-randi@massaaz.ee
Vladimir Tsimmerman Eelregistreerimisel
valeria.palm@massaaz.ee
Petar Hodulov Eelregistreerimisel
petar.hodulov@massaaz.ee
Mai-Liis Pille Eelregistreerimisel
mai-liis.pille@massaaz.ee
Anatoli Püretski Eelregistreerimisel
valeria.palm@massaaz.ee
Eve Tamm Esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kl 9:00-13:00
/Eelregistreerimisel
eve.tamm@massaaz.ee
Gerlin Maripuu Eelregistreerimisel
gerlin.maripuu@massaaz.ee