7-8.05 toimub haruldane fitness toitumise kursus!

aprill 19, 2016

Õige toitumine on sageli küllaltki keeruline. Arvamusi tervislikkuse, toitumise ja treeningu kohta on viimaste aastate jooksul tekkinud niivõrd palju, et raske on leida enda keha jaoks sobivat suunda. Parima tulemuse saamiseks on vaja aegsasti planeerida oma toidukordi, arvestada keha eripära, vajadustega ja treeningute režiimiga.

Kirjeldus: Kursuse käigus õpite koostama isiklikku toitumiskava, mis arvestab keha ja treeningute eripära. Kursus hõlmab endas:

  • Toitumise põhireegleid
  • Organismi metabolismiga arvestamise põhimõtteid
  • Treeningkava eripäradest tingitud toitainete vajaduste arvestamist ja palju muud.

Kursuse lõpuks õpib osaleja koostama fitness dieeti, arvutada toidu kalorsust ja enda keha kalorivajadust et tagada parim treeningtulemus.

Keda ootame osalema: Kursusele on oodatud kõik, kes tunnevad huvi teadlikust toitumisest ja on seadnud endale eesmärgiks viia keha tippvormi. Kursus on olulise tähtsusega neile, kes aktiivselt tegelevad fitnessiga või on ise toitumise- ja treeningnõustajad.

Koolitaja: Maria Kalashnikova (Sankt-Peterburist), fitnessi, kulturismi ja tervistava kehalise kasvatuse instruktor (weider college of fitness & bodybuilding, Sankt-Peterburg), ergogeenilise toitumise spetsialist.

NB! Kursus toimub vene keeles tõlkega eesti keelde.

Kahepäevase kursuse hind – 125€

Toimumisaeg: 7-8.05 10:00-18.30

Registreeri end siin: https://massaaz.ee/et/kursus/tule-kursusele/