Massaažikooli inglise keelt õppima!

detsember 14, 2016

logo-erasmus-plus

Neljapäeval, 15. detsembril, korraldab Eesti Massaaži- ja Teraapiakool (EMTK) integreeritud õppe töötoa ja näidistunni „Task Based learning (Ülesandel põhinev õpe)“, kus tutvustatakse uuenduslikku õppemetoodikat.

Ülesandel põhineva õppe metoodika keskendub autentse keele kasutusele ja mõtestatud ülesannetele rakendades õpitavat keelt. See õppemetoodika on üks osa kommunikatiivsest keeleõppest, kuid seda saab rakendada ka teiste õppeainete puhul kasutamaks suhtluskeelt vastavalt valdkonnale.

Näidistunnis lõimitakse omavahel erinevad õppeained: massaaži erialane inglise keel ning klienditeenindus ja suhtlemine. Töötuppa on oodatud kõik õpetajad, massöörid ning ülesandel põhineva õppe metoodika rakendamise huvilised.

EMTK direktor Martin Ilves selgitab kooli seisukohta keeleoskuse vajalikkusest: „Elame avatud ühiskonnas, kus oluliseks oskuseks on kompetents suhelda erinevate inimestega erinevast rahvusest. Eesti on avatud ja demokraatlik riik, mida külastab igal aastal palju turiste, kelle hulgas on üha rohkem massööride kliente.“ Ilvese sõnul avardab hea keeleoskus maailma ja võimaldab massööridel end proovile panna ja ennast teostada ka väljaspool Eestit.

Töötuba leiab aset 15.detsembril kell 13.00-15.00 Tallinnas EMTK ruumides Mustamäe tee 59 ja on kõigile osalejatele TASUTA. Ürituse info sotsiaalmeedias.

Töötuba toimub Erasmus+ Strateegilise koostööprojekti „Innovative teaching methods for development of communication skills in foreign languages for massage teachers and students“ raames. Üritust ja kogu projekti rahastab Euroopa Komisjon.

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool on ainus õppeasutus Eestis, mis koolitab kutseeriharidusega massööre, massaažiterapeute ja füsioterapeudi assistente. Lisaks saab EMTK-s läbida erinevaid massaažikursuseid, mis on suunatud nii inimestele kui ka loomadele. Alates aastast 2012 on EMTK pakkunud oma õpilastele ja töötajatele nii praktika kui koolitusvõimalusi välismaal Erasmus+ projektide raames Euroopa Komisjoni toel.Kool tegutseb Tallinnas aadressil Mustamäe tee 59.