Wantra: keha, meele ja vaimu tervendamine vee kaudu

mai 24, 2019

Meil on hea meel teatada, et meie kooli tuleb taas Crystal Ra Laksmi-Ditton imepõnevate Wantra tervendamistehnikaga! Siin leiad mõned meenutused eelmisest korrast:


Mis on Wantra? 

Wantra on kokku pandud kahest sõnast: ‘wa-ter’ (vesi) ja ‘ta-ntra’ (avarduv vabanemine). Wantra pakub terviklikku keha, meele ja vaimu tervendust. See on süntees erinevatest tervendustehnikatest, mis on kokku lõimitud Crystal Ra Laksmi-Dittoni poolt. Tehnikad on välja arendatud aastast 2009 Havail, Mehhikos ja Eestis.

Wantra seansid toimuvad kehasoojas vees, kus peamine fookus on keha lõdvestumisel ning tervenemisel. Crystal Ra pakub individuaalseid-, grupi- ja paaride seansse. Wantral on väga sügav mõju, üks seanss võib mõjuda nädal, kaks või koguni kuu või aasta. Mida rohkem seansse tehakse, seda sügavamale avardumisele ruumi luuakse ja seda suuremad on ka muutused.

Wantraga saab ühtlasi vabaneda veega seotud traumadest, näiteks kui inimesel on tugev vee hirm või uppumise kogemus. Crystal Ral on võime juhtida inimesi hirmust läbi vabastavasse turvaruumi, mis hakkab võimaldama elada elu täiel rinnal. Wantraga on võimalik saavutada väga kiireid tulemusi tervele kehale, vaimule ja meelele, mis muude teraapiatega võtab sageli kauem aega.

Crystal Ral on kristall ja kuldenergiad, mis mõjutavad koos temaga vees viibivaid inimesi kiiremini iseendaga paremat kontakti saama.

Wantra eelised põhinevad kogemuslikel tulemustel.

Vaimsel tasandil:

– Aktiveerib emotsionaalse stressi lahustumise protsessi

– Lahustab keha-, meele- ja vaimu pingeid

– Aitab kontrollist lahti lasta, usaldada tundmatust

– Õpetab usaldama ennast ja teisi

– Aitab aeglustuda

– Ühendab sind oma kehaga

– Rahustab närvisüsteemi

– Puhastab, aktiveerib ja tasakaalustab naisenergiat

– Parandab und

– Aktiveerib ühendust südame ja intuitsiooniga

– Aitab hakata puhastama su ebaselgeid emotsioone

– Annab võimaluse iseendasse investeerida

– Alustab vee hirmust vabastamise protsessi

– Aitab kaasa oma ühendumisele sisemise lapsega

– Alustab kehatraumade tervendamise protsessi

– Puhastab ja tasakaalustab mehelikkust ja naiselikkust

– Puhastab ja tasakaalustab nelja elementi meie kehas (tuli, vesi, maa ja õhk)

– Hakkab aktiveerima ka elu külluse voolu

– Pakub mitmeid eneseabi tehnikaid

Füsioloogilisel tasandil:

– Mõjutab wantra neuromuskulartuurset süsteemi

– Hakkab lahti harutama sidekoe sõlmi

– Alandab vererõhku

– Eraldab õnnehormoone

– Aeglustab südame rütmi

– Lõdvestab liigeseid ja lihaseid

– Muudab keha rohkem aluselisemaks

– Tõstab keha immuunsust

– Lõdvestab keha

– Aktiveerib teadliku hingamise

– Viib kehasse ja ajju rohkem hapnikku

– Aktiveerib lümfisüsteemi

– Aktiveerib neerude töö

– Tutvustab kehale uusi liigutusi

– Aktiveerib vedelike liikumist kehas

Kes on Crystal Ra Laksmi-Ditton?

Eestlannast maailmarändur, kes elanud viimased 15 aastat välismaal ja mitmeid võõrkeeli vabalt valdavat Crystal Rad võiks kutsuda ‘külluse antropoloogiks’, kes omab juba viimased kümme aastat oma äri, mis pakub rahvusvahelisi innovaatilisi live ja online enesearengukoolitusi nii nagu ka privaatseansse.

Enesearengu koreograafina seob ta kokku inimeste elud, suunates ühenduma keha, meele ja vaimu nii et iga kliendi elu muutub muusikalisest fraasist transformeeritud sümfooniaks.Tema koolitused ja seansid on inspireerinud osalejaid ühenduma sügavamate varandustega iseendas, lahustama oma hirmud või siis ületama iseennast, avades seeläbi uued uksed uuele tulevikule.

Wantra on Crystal Ra poolt arendatud veetehnika, mis ühendab endas nii vett kui ka tantrat, mis aitab lahustada oma veehirmu, saada veega sõbraks ning leevendada füüsilisikehavaevusi ning avardada oma elu igal tasandil.

Crystal Ra on oma maailmarännakutel õppinud palju erinevaid tehnikaid, mida jagades motiveerib ta oma kliente oma elu juhtimine iseenda kätesse võtma. Crystal Ra elab praegu peamiselt Havail koos oma ameeriklasest abikaasa Michaeliga, kellega sellel suvel koos ka Eestis koolitusi pakutakse.

Crystal Ra Laksmi-Ditton korraldab nelja tüüpi Wantra seansse:

Wantra individuaalne passiivne seanss on veeteraapia sessioon, mis avab meeles, kehas ja vaimus peituvad suletud uksed. Soe vesi on katalüsaator, mis sulatab stressi ja pinged. Koostöös Wantra metoodikaga muutub keha energiatele vastuvõtlikumaks vastu võttes nii Wantra terapeudi kui ka uue aja energiad. Sind hõljutatakse terapeudi kätel veepinnal ning libistatakse vee all, kuhu on peidetud sinu sügavamaid olemuse saladused. Sa õpid teistmoodi hingama, ühenduma enda tõelise olemusega ja end täielikult aktsepteerima.

Wantra individuaalse aktiivse seanssi ajal on Sul töövahenditeks: mask, hingamistoru või ninanäpid ning ujumislestad. Erinevate tehnikate käigus selgitatakse välja keha pingepunktid, instruktor loeb seansi ajal Sinu energiat ning vastavalt saadud informatsioonile suunab Crystal Ra senassi Sinule sobivas suunas. Aktiivse seanssi käigus aktiveeruvad emotsionaalsete ja füüsiliste pingete vabastamise protsessid liigestest ning lihastest, hakkame energiaid suunama lahendustele naiselikkuse teemadega seotud probleemidega, õpime kuulama oma keha ning alustame vee hirmust vabanemise protsessi. Vee hirmust vabanemise puhul soovitame kombineerida passiivseid ja aktiivseid seansse.

Wantra grupiseansside käigus suunatakse grupi energia individuaalsete protsesside läbiviimisele. Grupiseansid võimaldavad luua usalduse ja sügavlõdvestuse tasandeid kehale, meelele ja vaimule, mida pole võimalik kogeda individuaalsete Wantra seansside kaudu. Siin õpime võõraste inimeste usaldamist, koostööd ja kollektiivset haavade parandamist. Grupiseanss kestab tavaliselt terve päeva, kuid soovi korral on seanssi võimalik jaotada kaheks poolepäevaseks osaks või mitmeks Wantra retriidiks.

Grupiseansid sobivad hästi ka teambuildingu ürituseks kolleegidega ühtsustunde loomiseks.

Wantra seansid paaridele aitavad lahendada suhteprobleeme. Eriline suhteprogramm tõstab paari omavahelist usaldust ning koostööd aktiveerides tingimusteta armastuse südame tasandil. Seanss koosneb kahest osast: maapealne konsultatsioon probleemi väljaselgitamiseks ning Wantra seanss. Paari Wantra muudab inimesi teineteisele lähedasemaks, mistõttu sobib hästi ka neile, kellel suhteprobleeme ei ole. Crystal Ra soovitab külastada paari Wantra teraapiat vähemalt kolm korda: nii saavad mõlemad partnerid selgeks  mõned Wantra võtted ning õpivad teineteise peal seanssi läbi viima.

Registreeri end seanssidele: crystalralaksmi@gmail.com või +372 559 24 831

Soovijatel võimalik osaleda järgmistel Wantra kursustel:

29.05 – Wantra Veeteraapia Avapauk – Vee elemendi aktiveerimisega!

5.06 – Wantra Veeteraapia – Sisemise Pere Koolitus soojas vees

9.06 – Veehirmu Lahustamine ja Veega sõbrunemine Wantra Veeteraapiaga

15.06 – Wantra Veeteraapia Algajate Kursus

10.07 – Wantra õhtugrupid Juulis – Aktiveeri oma Külluse Kuninganna Vees

9.08 – Julguse ja Kaksikvaimu energiate aktiveerimine läbi Wantra

Lisaks pakub Crystal Ra eraseansse, mille broneerimiseks võta temaga ühendust e-maili või telefoni teel!