Massaaž – SEE ON IMELIHTNE! Lühike suvekursus algajatele

juuli 3, 2019

Oled alati tundnud huvi massaaži vastu, kuid miski on Sind alati peatanud? Enam ei ole vaja oodata õiget hetke, sest tulemas on kolmepäevane suvekursus, mis on suunatud just alustavatele massaažihuvilistele. Ära muretse, kui Sa ei ole kunagi elus massaaži teinud – oluline on vaid huvi.

9-11 augustil räägib Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli direktor, teadusmagistri kraadi omanik massaaži alal, Martin Ilves kõigest olulisest, mida üks algaja vajab. Sa õpid:

  • Paremini tundma inimkeha ja massaaži teostamiseks vajalikku anatoomiat
  • Lihtsaid ja praktilisi massaaživõtteid igapäevaeluks 
  • Erinevaid massaažiliike, mida kodus katsetada
  • Massaaživõtteid, millega vähendada ebamugavustunnet ja valu  
  • Ja muidugi palju muud! 

Loe kursuse kirjeldust siin:

Mis see on? Kursus on mõeldud neile, kel huvi osata oma kätega lähedasi aidata ning pakkuda midagi tervislikku ja tõhusat. Kursuse käigus proovitakse läbi ja õpitakse selgeks kõige lihtsamad, tõhusamad ja kodustes tingimustes teostatavad massaažinipid.

Mida õpid? Kursus on üles ehitatud nii, et iga osaleja saab vastuse oma küsimusele, mis puudutab massaaži, selle vajadust ja ohte lähtuvalt inimese eripärast, soost, east, kehaehitusest jne. Kursusesse on põimitud ka inimese keha ehitus ja talitlus, mida massaaži käigus mõjutatakse. Saab ka selgeks, mida ei tohi kunagi teha.
Kuidas mõjub? Seda, kuidas massaaž mõjub, saab iga osaleja omal nahal tunda, sest käib aktiivne õppimine paarides ja kõigil on võimalus osaleda õppimise protsessis.
Mida sa õpid? Õpid selgeks, kuidas oma kätega jagada tervist ja head tuju.
Kursus on just Sulle, kui soovid omandada põnevad oskused kogu eluks.

Õpetaja: Martin Ilves MSc, kes on Tartu Ülikoolis kaitsnud massaaži teemal teadusmagistri kraadi, on mitme massaažiõpiku kaasautor ja Eesti Massaaži-ja Teraapiakooli asutaja ja direktor.

Kuupäevad:
09.08.2019 kell 17:45-21:00
10.08.2019 kell 10:00-18:30
11.08.2019 kell 10:00-15:00

Hind: 98€

Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust siin: kursused@massaaz.ee või +372 6 646 193.

Vaata ka teisi kursuseid: https://massaaz.ee/et/kursus/tule-kursusele/