Tule nädalavahetusel massaaži!

detsember 4, 2019

Kuhu küll minna, mida teha, kaua magada ja mida süüa?

See on väike loetelu miksidest, mis keerlevad peas, kui kalendris kerib lõppu järjekordne nädal.

Loetelus on märkimata üks väike detail. Kuidas kavatsed hoolt kanda oma „hinge ülikonna“ ehk keha eest. Pesu pesemist pead ju iseenesestmõistetavaks? Aga millised on plaanid keha eest hoolitsemiseks? Kas plaanid matka või mõnda retke? Kas on plaanis ujuda või tegeleda mõne muu kehalise harrastusega? Kui vastus on jaatav on kõik hästi ja kehal pole põhjust solvuda.

Kui loetelu ei sisalda tegevusi kehale, on võimalus leida sobiv alternatiiv massaaži näol.

Regulaarse koormusega harjunud keha vajab füüsilist stiimulit, st säilitada oma töövõime ja töötada tõrgeteta. Massaaž on suurepärane alternatiiv aktiivsele tegevusele, kui muuks aega napib.

Kõigile neile, kel kiire elutempo ei võimalda nädala lõppu planeerida, tegeleda mingi kehalise tegevusega, on ülimalt õige ja ettenägelik turgutada oma keha ühe korraliku massaažiga, mis laeb keha uue energiaga eelseisvaks töönädalaks. Parima poweri saab keha muidugi Tai massaažist. Ega teda muidu naljatades „laisa inimese joogaks“ kutsuta.

Parima valiku erinevaid massaaže leiad Tallinna massaaži „templist“, Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolist aadressil Kadaka tee 4

NB! Töötame aasta- ja nädalaringselt!

Tule naudi! Rõõmusta oma keha ja hinge!

Lisainfo ja broneerimine siin.