Arenda oma teadmisi ja õpi füsioterapeudi assistendiks!

veebruar 6, 2020

Hei, massöör!

Kui Sina otsid enda ellu uusi väljakutseid, siis oled kindlasti õiges kohas, sest juba 28.02 algab Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis füsioterapeudi assistendi eriala õpe.

Sin leiad vastused kõige olulisematele küsimustele. 👇

Kes on füsioterapeudi assistent? 

Füsioterapeudi assistent (FTA) on kutseharidusega spetsialist, kelle tööks on füsioterapeudi poolt ette antud raviplaanide elluviimine patsiendil. See tähendab seda, et igapäevaselt kohtub FTA mitmete taastusravi läbivate inimestega, aitab neid oma harjutuste elluviimisel ja järgib nende arengu progressi.

Miks on see eriala vajalik? 

Aastatega on inimkonna istuv eluviis muutunud hävitavaks ning kahjuks füsioterapeutide külastamine järjest tavapärasemaks. Selleks, et tasandada füsioterapeutidel olevat koormust tulevad mängu füsioterapeudi assistendid!

Mida peaksin teadma õppest? 

Meie koolis on FTA õppekava mõeldud juba hariduse omandanud massööridele. Õpe kestab üks aasta. Kui Sul vastav kvalifikatsioon puudub, siis saad hariduse kätte ligikaudu kolme aastaga, sest pead esialgu õppima massööriks ning alles siis füsioterapeudi assistendiks.

Kui palju maksab õpe? 

Kuigi meie kool on riiklikult akrediteeritud (tunnustatud) kutseõppeasutus, oleme me siiski erakool, mistõttu koolis toimuv õpe on tasuline.  Füsioterapeudi assistendi õpe maksab 2950 €.

Meie jaoks on oluline, et saaksid õpingute ajal keskenduda õppimisele. Soovi korral koostame Sulle individuaalse maksegraafiku või anname edasi kõik vajaliku info õppelaenu taotlemiseks.

Tekkis huvi? Rohkem infot füsioterapeudi assistendi eriala kohta leiad siit: https://massaaz.ee/et/fusioterapetudi-assistendi-eriala/

Oled valmis liituma?

Võta meiega ühendust:

6646191 või info@massaaz.ee