Juunist alustab massaažiterapeudi õppegrupp!

märts 10, 2020

Kui sa oled praktiseeriv massöör, siis siin on kolm asja, mida massaažiterapeudi õppe kohta kindlasti teadma peaksid…

1. Massaažiterapeut on ülihinnatud ala igal pool maailmas 

Massaažiterapeut on ühe kutsestandardi taseme võrra kõrgem massöör, kes omab süvendatud teadmisi anatoomiast ja motoorikast. Massaažiterapeut on mõtlev spetsialist – täiendkoolitusel omandatud oskused õpetavad tegema juhtumianalüüsi ja koostama põhjalikke massaažiteraapiaplaane oma klientide heaolu arendamiseks.

2. Neli õppemoodulit 

  • Anatoomia, füsioloogia ja patoloogia. Antud mooduli käigus õpitakse tundma inimkeha funktsioone ja talitusi eriti sügavuti. Need teadmised õpetavad looma loogilisi seoseid ja järeldusi inimkeha probleemidest, nende ennetamiseks ja ravimiseks.
  • Kinesioloogia. Siin me õpime motoorika juhtimist ja kõnnianalüüsi tegema.
  • Ravimassaaž. Juurde õpitud anatoomilisi teadmisi õpitakse rakendama kõrgtaseme massaažitundides. Meie eesmärgiks on panna massaažiterapeudid mõtlema nii, nagu seda teevad arstid. Terviklikult ja metoodiliselt.
  • Juhtumianalüüs. Massaažiterapeudi õppe kõrgpunktiks on juhtumianalüüs. See ühendab kõik teadmised reaalseteks olukordadeks, mida tulevane terapeut peab lahendama. Ainult nii saab Sinust tõeline mõtlev spetsialist.

3. Kuidas saada massaažiterapeudiks? 

Üldiselt on lugu lihtne: kui sa soovid saada massaažiterapeudiks, pead sa esmalt olema kutsetunnistuse ja/või erialase ettevalmistusega massöör. Juhul, kui sinu kool ei väljastanud kutsetunnistust või jäi sul eksam sooritamata, siis pead läbima tasandusõppe. Tasandusõpe annab võimaluse läbida vaid kutsetunnistuse saamiseks puudu olevad teadmised.  Tasandusõppe tulemusena saad minna kutseeksamile.

Kursuse algus: 05. juuni 2020
Õppeaeg: 6 kuud (05. juuni 2020 – 25. oktoober 2020)
Õppesessioonid: reedest pühapäevani kl 9:00-18:00

Rohkem infot õppe kohta leiad siin.

Soovid küsida? Helista 664 6191 või kirjuta info@massaaz.ee