Tule beebiga ujuma 💦

Jah, lugesid õigesti! Nüüd on võimalik käia lapsega ujumas Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli koostööpartneri ABC teraapia juures!

Meie uutes ruumides aadressil Kadaka tee 4 on kõik vajalik juba olemas: bassein kehasooja veega, riietusruumid ja kogenud laste ujutajad. Korraga on basseinis maksimaalselt 3 last koos vanemaga. Meil on tasuta parkimine ümber maja ning lapsevankri saate parkida meie fuajeese.

Regulaarne ujutamine soodustab lapse normaalset füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset arengut. Vesi vähendab imikute sagedaseks probleemiks olevat liigset lihaspinget, treenib käte ja jalgade liikumist ja omavahelist koostööd, stimuleerib tasakaaluaparaati, soodustab südame-ja hingamisfunktsiooni arengut. Ujutamine rahustab ja lõõgastab närvisüsteemi ning tagab parema une. Samuti tugevdab beebi emotsionaalset sidet vanematega.

Beebide ujutamist korraldab meie koostööpartner ABC teraapia. Rohkem ujutamise kohta leiad nende veebilehelt: https://abcteraapia.ee/beebiga-ujuma/

Registreerimislingile lisame uusi aegasid jooksvalt! Ole kiire ja broneeri aeg!

Kui tekkis huvi, broneeri endale sobiv aeg siin – 0-3 kuused beebid  

Kui tekkis huvi, broneeri endale sobiv aeg siin – 3-6 kuused beebid

Kui tekkis huvi, broneeri endale sobiv aeg siin – 6-12 kuused beebid

Kui tekkis huvi, broneeri endale sobiv aeg siin – 1-3 aastased lapsed

Kui tekkis huvi, broneeri endale sobiv aeg siin – treeneriga pereujumine

Kui tekkis huvi, broneeri endale sobiv aeg siin – treenerita pereujumine

Palume kohal olla 15 minutit varem, et valmis seada ennast ja last. Lapsele võta palun kaasa ujumismähe ja käterätik. Endale võta kaasa trikoo/ujumisriided, plätud ja muidugi hea tuju 😉

Lisainfot saad: mari@abcteraapia.ee