Koostööpartnerid

Eesti Töötukassa

Eesti Massaaži-ja Teraapiakool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Eesti Pimemassööride ühing

Eesti Pimemassööride Ühing (EPMÜ) on 1999. aastal loodud kutseorganisatsioon, mis ühendab nägemispuudega massööre üle Eesti. Hetkel kuulub ühendusse 86 pimemassööri. EPMÜ sihtgrupiks on kõik Eestis elavad nägemispuudega inimesed, kes on huvitatud massööri elukutse omandamisest. Ühingu tegevus on heategevuslik, toetamaks sotsiaalhoolekannet avalikes huvides, nägemispuudega inimeste rehabilitatsiooni ja tööhõivet.

SA Archimedes

Sihtasutus Archimedes loodi sõltumatu asutusena 1997. aastal rahvusvaheliste haridus- ja teaduskoostööprogrammide menetlemiseks Eestis. Tänaseks on Archimedesest saanud Eesti ja Euroopa Liidu haridust ning teadust vahendav struktuur ning kõrghariduse akrediteerimise ja kvalifikatsioonide tunnustamise korraldaja.

logo2

Valerij Krasavini Massaažikool”

Valerij Krasavini kool on asutatud 2011 aastal. Nende õppejõud on läbinud spetsialiseerumise välismaal – Tais, Hiinas ning on saanud rahvusvahelise taseme tunnistuse. Samas töötavad ka õppejõud, kes on õppinud tunnustatud SPA koolides Venemaal. Klassikalise massaaži õppejõud on arstiharidusega  ning aastate pikkuse  kogemusega massaažiterapeudid.

Eriline tähelepanu on Valerij Krasavini massaaži koolis  pööratud kliendi psühholoogia õppimisele ning massaaži teenuse müügile. Nad õpetavad massaaži mitte ainult Sankt-Peterburgis vaid ka Samaras, Togliattis.

Logo_SM_nadpic

Massažikool  ESTETISTA

Massaažikool ESTETISTA töötab Sankt-Peterburgis alles 1998. aastast
Kooli põhitegevuseks on sel alal tegutsevate meistrite kvalifikatsiooni tõstmine (massöörid, kosmetikud, spa-terapeudid)
Koolis õpetatakse tänaseks päevaks ligikaudu 30 erinevat massaaži liiki. Kool klassifitseerib oma õppeprogrammid järgmiselt:

  • Baastehnikad – Hiromassaaž (nägu ja keha), Hemolümfi drenaaž (nägu ja keha), tandemmassaaž
  • Orientaalmassaaži tehnikad ning Spa-tehnikad: Shiatsu, Tai massaaž, refleksoteraapia, laavakivi teraapia (nägu ja keha), Hiina massaaž Tui Na
  • Autoritehnikad: rinna modelleerimise massaaž, peamassaž, enesemassaaž
  • Akadeemiline suund : Lihasanatoomia kursus, tugiliikumisaparaadi testimine, kinesioloogia massööridele, pehmekudede tehnikad (PIR, PFS)