Massööri eriala

Massööri eriala (tase 5, tasemeõpe esmaõpe)

Meil on hea meel, et oled huvitatud massööri erialast. Siin lehel leiad kokkuvõtliku ülevaate massööri erialast, õppest ja õppekavast. Uute alguste tegemine on alati pisut hirmus ja keeruline. Oleme siin selleks, et aidata.  

Massööridest 

Massööriks kutsuvad end paljud: inimesed, kes on läbinud ühe paarikümnetunnise kursuse ja need, kellel selja taga põhjalik õpe. Tegelikkuses saab seaduse järgi end massööriks kutsuda vaid see, kellel on omandatud vähemalt 1000 tundi massaaži õpet. Selle aja jooksul omandatakse teadmised ja praktilised oskused, millega saa teha inimestele kasu, mitte kahju. 

Meie koolis on võimalik läbida massööri kutseõpe, mis tähendab, et lisaks seaduse poolt nõutud 1000 tunni mahule, saab meilt kutsetunnistuste ehk igal pool maailmas kehtiva tasemesertifikaadi. Massööri oskused on praktilised, seepärast on meie koolis väljastatav kutsetunnistust tähtajatu – ehk kehtib terve elu. 

Õppevormid

Massööriks on võimalik õppida keskhariduse baasil nii eesti kui ka vene keeltes. Et saaksid õppida endale sobivas tempos, pakume õpet kahes õppevormis: 

Statsionaarne (päevane) õpe Mittestatsionaarne (õhtune) õpe
Kestvus: 

2a

3a

Sagedus: 

Tööpäeviti  

1 kord kuus (N-P)

Praktika maht: 

20 nädalat

Maksumus 

Kuigi meie kool on riiklikult akrediteeritud (tunnustatud) kutseõppeasutus, oleme me siiski erakool, mistõttu koolis toimuv õpe on tasuline.  Vaatamata õppevormile maksab massööri eriala õpe 4980€. 

Meie jaoks on oluline, et saaksid õpingute ajal keskenduda õppimisele. Soovi korral koostame Sulle individuaalse maksegraafiku või anname edasi kõik vajaliku info õppelaenu taotlemiseks. 

Õpi ja tööta

Kas oled märganud, meie koolis on avatud massaaži õppesalong, kus õpilased saavad praktiseerida õpitud massaažiliike reaalsetel klientidel? Meie kooli õpe on läbimõeldud nii, et saaksid omandada teoreetilisi ja praktilisi teadmisi käsikäes. 

Lisaks saab kooli kõrvalt teenida lisaraha erialaste teadmistega! Juba esimesest omandatud massaažiliigist alates saad teenindada kliente ning teenida lisaraha. Vastavalt omandatud teadmiste hulgale saad pakkuda oma massaažilaseid teadmisi kas õpilase, nooremmassööri või massööri hinnakirja alusel. 

Õppekava

Nagu me alguses juba kirjutasime, on massööri eriala palju rohkemat kui lihtsalt üks kursus. Õige massööri õpe peab katma kõiki vajalikke aspekte anatoomiast lõõgastuseni.  

Meie kooli õpingud on jaotatud neljaks oluliseks rühmaks: 

  • Erialased eeldused ehk tööriistad, mida vajad edaspidises tegutsemises
  • Anatoomia teadmised ehk kogu erialaõppe vundament
  • Massaaž  ehk see, milleks sa tegelikult siia kooli tulid 😉
  • Valikained 

Täpsema ülevaate massööri õppekavast leiad siin.

Sisseastumine 

Kui tunned, et Eesti Massaaži- ja Teraapiakool on õige koht, kus soovid oma õpinguid jätkata, siis tea, et meil on ääretult hea meel selle üle. Anname endast kõik oleneva, et saaksid endale väärtuslikud teadmised, mis teevad Sinust uhke eriala spetsialisti. 

2019 aasta õppetöö algus on 02.oktoobril 2019. Täpse info sisseastumise kohta leiad siin.

Vastuvõtukalender

06.05. – 21.08.2019 Avalduste vastuvõtmine
21.-30.08.2019 Alates kl 10:00 vastuvõtuvestlus õpilaskandidaadiga kokkulepitud graafiku alusel, õppelepingute sõlmimine
30.08.2019 Kell 16:00 vastuvõtukomisjoni koosolek
30.08. – 30.09.2019 Kooli õppima asumise kinnitamine õpilaskandidaadi poolt
01.10.2019 Õpilaskandidaatide kooli direktori käskkirjaga kooli õpilaste nimekirja kandmine
02.10.2019 Õppetöö algus

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis ära karda võtta meiega ühendust: 6646191 või info@massaaz.ee