Kooli tutvustus

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool (EMTK) on juhtiv massaažialane õppeasutus kogu Euroopas ja massööri õppekava omab ainsana Eestis Haridus- ja Teadusministeeriumi täisakrediteeringut.
Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli vilistlased on aidanud tippvormi viia olümpiavõitjaid juba aastast 2001. Meie kooli lõpetanud massaažiterapeudid osalevad aktiivselt haiguste ennetuse ja ravi protsessis. Meilt tuule tiibadesse saanud loomamassöörid teevad neljajalgsete sõpradega imet. Meie lühikoolitused läbinud inimesed aitavad läbi oskusliku puudutuse muuta maailma natukene paremaks.
EMTK eripäraks on õpetajate kogemus ja kõrge kvalifikatsioon, õpetatavate massaažiliikide lai ampluaa ja tipptasemel vahendid. Me usume seda kindlaIt, et igas inimeses, kes on leidnud enda kutsumuseks massaaži ja teraapia, peitub anne. Õpingute käigus aitame inimesel selle andega sõbraks saada ja vormida tema kui tulevase spetsialisti erilist stiili. Just seepärast on EMTK vilistlased kõrgelt hinnatud spordi-, laste-, looma-, massaažiterapeudid ja spa-valdkonna spetsialistid.
EMTK massaažisalongides osutavad massaažiteenust meie õpetajad, vilistlased ja õpilased pakkudes erinevaid massaažiliike.

Missioon
Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli missioon on parandada inimeste elukvaliteeti, koolitades ja inspireerides meisterlikke, osavõtlikke ning patsiendikeskseid massaaži ja teraapia tipptegijaid.

Visioon
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool on massaaži ja teraapia valdkonna hinnatud liider Eestis ja lähiriikides, pakkudes terviklikku ja inimlähedast õpet praktikutele ja laiemale avalikkusele. Me seisame selle eest, et Eesti elanikud saaksid parimat massaažiteenust. Me julgustame inimesi püüdlema ja säilitama tervislikke eluviise ja elurõõmu.

Väärtused
Pühendumus – Me armastame seda, mida teeme ning suhtume sellesse kire, hoole ja vastutustundega.
Isiksuskesksus – Meie töötame iga õpilasega individuaalselt, et ta leiaks endale sobivaimad massaažiliigid ja töövõtted, sest vaid nii saadakse pikas perspektiivis parim tulemus.
Kvaliteet – Meie jaoks on oluline, et õppeprotsess alates õpetaja kvalifikatsioonist kuni tehniliste vahendite ja õppematerjalidega on kõrgel tasemel. Samuti seisame massööri kutse hea nime ja kvaliteedi eest laiemalt.
Kogemused – Meie seljataga on 15 aastat kogemust kogu massaaživaldkonna eestvedajana Eestis ja laias maailmas.
Terviklikkus – Meie jaoks on õppetöö terviklik protsess, kus arvestatakse iga õpilase ja kliendi iseärasustega.