Kinkekaart 🎁

Kingi tervist ja massaažielamusi! EMTK kinkekaart 🎁 on suurepärane kingitus, sõbrale, kallimale, pereliikmele või lemmikloomale! Miks? Sest kellele ei meeldiks massaaž? Meie kinkekaarte saab osta ja tellida vastavalt soovile ja vajadusele nii digitaalsel kui ka trükitud kujul.

Kinkekaardi valikul tuleb läbi mõelda järgmised teemad:

1. Väärtus. Kõik kinkekaardid on oma kasutuselt universaalsed. Kinkekaardil võib olla kinkija poolt valitud:

a) Summa – mille ulatuses kinkekaardi saaja saab valida koolis pakutavate teenuste hulgast endale sobiva massaažiliigi, terviseteenuse ja/või kursuse.

b) Konkreetne teenus – kui kinkija on kingisaaja eest teinud valiku, kehtib kinkekaart vastavalt valitud massaažiliigilile, terviseteenusele ja/või kursusele.

Võid alati küsida ka soovitust, sest tihtipeale on tundmatud massaažiliigid eriti põnevad 😉

Massaažide nimekirja Mustamäel leiad siit: https://massaaz.ee/et/tule-massaazi/masssaaz-mustamael/

Massaažide nimekirja Lasnamäel leiad siit: https://massaaz.ee/et/tule-massaazi/massaaz-lasnamael/

2. Kelle juurde? Meie koolis on võimalik külastada järgmisi spetsialiste:

 • Õpilane
 • Nooremmassöör
 • Massöör
 • Massaažiterapeut
 • Massaažiõpetaja

Õpilane massaaži tegemise mõttes on tulevane massöör, kes on omandanud õppekavas ettenähtud massaažiliigi tegemiseks vajalikud teadmised ja oskused ning asunud õpitut praktiseerima. Peale massaažiliigi eksami sooritamist saab temast nooremmassöör kes jätkab õpinguid.

Nooremmassöör on endiselt tulevane massöör, kes praktiseerib iseseisvalt ja paralleelselt õpib juurde uusi massaažiliike

Massöör on spetsialist, kes on sooritanud kutseeksami, kellele on omistatud massööri kutse ja väljastatud kutsetunnistus või riiklik kooli lõputunnistus.

Massaažiterapeut on spetsialist, kes peale massööri kutse omandamist on jätkanud õpinguid massaažiterapeudi erialal ja omandanud Massaažiterapeut tase 6 kutse.

Massaažiõpetaja on massaažimaastiku🧘🏼‍♀️ guru, kes on pühendunud teadmiste edasi andmisele noorte massööride põlvkondadele ja kelle poolt erapraksisena osutatud massaažiteenus on alati kõrgtasemel

3. Kuidas tellida? Meie kinkekaarte saab osta nii digitaalsel kui ka trükitud kujul.

 1. Trükitud kinkekaardi saab osta meie Tallinna esindusest aadressil Kadaka tee 4. Võimalus on kinkekaart tellida kas telefoni või e-posti teel, tasuda arve ja seejärel tulla kinkekaardile kohapeale järgi. Kohapeal saab tasuda sularahas.
 2. Digitaalse ehk e-kinkekaardi saadame Teile e-posti aadressile. Selleks tuleb kirjutada kinkekaardi täpne soov (summa või konkreetne teenus). Väljastame arve e-posti aadressile ja jääme ootama Teie maksekorraldust arve tasumise kohta. Seejärel saadame 24 tunni jooksul kinkekaardi Teie poolt valitud e-posti aadressile.

Kinkekaardi tellimine e-posti teel:

 1. Palume saata e-kiri aadressile 📩  kinkekaart@massaaz.ee
 2. Kirjutada järgmised andmed:
  • Kinkekaardi väärtus summana (näiteks 100 EUR, 25 EUR jne)
  • Kinkekaardile kirjutatud teksti soov näiteks: “Kinkekaart võimaldab Sulle 60 EUR eest massaaži” või “Kinkekaart võimaldab Sulle 1,5 h massaaži”
  • Kelle nimele saadetakse arve kinkekaardi eest
 3. Peale arve saamist ja tasumist, saata KINDLASTI maksekorraldus aadressile kinkekaart@massaaz.ee
 4. Saadetakse e-kinkekaart Teie e-postile

Meie kinkekaardid kehtivad 6 kuud!

  Nimi

  Telefoninumber

  E-posti aadress

  Kinkekaardi soov