Kinkekaart

Kingi tervist ja massaažielamusi! EMTK kinkekaart 🎁 on suurepärane kingitus, sõbrale, kallimale, pereliikmele või lemmikloomale! Miks? Sest kellele ei meeldiks massaaž? Meie kinkekaarte saab osta ja tellida vastavalt soovile ja vajadusele nii digitaalsel kui ka trükitud kujul.

Kinkekaardi valikul tuleb läbi mõelda järgmised teemad:

1. Väärtus. Kõik kinkekaardid on oma kasutuselt universaalsed. Lähtuvalt meil pakutavatest teenustest on kinkekaardi saajal võimalus valida erinevate massaažiliikide, 🐶 lemmiklooma massaaži, terviseteenuste ja kursuste hulgast. Kinkekaardil võib olla kinkija poolt valitud:

a) Rahaline väärtus– kinkekaardi saaja saab valida kinkekaardi rahalise väärtuse ulatuses erinevate massaažiliikide, terviseteenuste ja/või kursuste hulgast.

b) Konkreetne teenus– kui kinkija on kingisaaja eest teinud valiku, kehtib kinkekaart vastavalt valitud massaažiliigilile, terviseteenusele ja/või kursusele.

Võid alati küsida ka soovitust, sest tihtipeale on tundmatud massaažiliigid eriti põnevad 😉.

Massaažide nimekirja Mustamäel leiad siin: https://massaaz.ee/et/tule-massaazi/masssaaz-mustamael/

Massaažiteenuste nimekirja Lasnamäel näed siin: https://massaaz.ee/et/tule-massaazi/massaaz-lasnamael/

2. Kelle juurde?Meie koolis on võimalik külastada järgmisi spetsialiste:

 • Õpilane
 • Nooremmassöör
 • Massöör
 • Massaažiterapeut
 • Massaažiõpetaja

Õpilane massaaži tegemise mõttes on tulevane massöör, kes on omandanud õppekavas ettenähtud massaažiliigi tegemiseks vajalikud oskused ja teadmised ning asunud õpitut praktiseerima. Peale praktiseerimist ja massaažiliigi eksami sooritamist saab temast nooremmassöör.

Nooremmassöör on endiselt tulevane massöör, kellel on  juba piisavalt oskusi ja kogemusi ning praktiseerib iseseisvalt kuid paralleelselt õpib juurde uusi massaažiliike ja omab õpilase staatust nendel liikidel, mida ta alles õpib.

Massöör on spetsialist, kes on sooritanud kutseeksami, kellele on omistatud massööri kutse ja väljastatud kutsetunnistus või riiklik lõputunnistus.

Massaažiterapeut on samuti spetsialist, kes peale massööri kutse omandamist on jätkanud õpinguid massaaziterapeudi erialal ja omandanud Massaaziterapeudi kutse.

Massaažiõpetaja on massaažimaastiku🧘🏼‍♀️ guru, kes on pühendunud teadmiste edasi andmisele noorte massööride põlvkondadele ja kelle poolt erapraksisena osutatud massaažiteenus on alati kõrgtasemel

3. Kuidas tellida? Meie kinkekaarte saab osta nii digitaalsel kui ka trükitud kujul.

 1. Trükitud kinkekaardi saab osta meie Tallinna esindusest aadressil Kadaka tee 4. Võimalus on kinkekaart tellida kas telefoni või e-posti teel, tasuda arve ja seejärel tulla kinkekaardile kohapeale järgi. Kohapeal saab tasuda sularahas.
 2. Digitaalse ehk e-kinkekaardi saadame Teile e-posti aadressile. Selleks tuleb kirjutada kinkekaardi täpne soov (rahaline väärtus või konkreetne teenus, summa). Väljastame arve e-posti aadressile ja jääme ootama Teie maksekorraldust arve tasumise kohta. Seejärel saadame kuni 24 tunni jooksul kinkekaardi Teie poolt valitud e-posti aadressile.

Kinkekaardi tellimine e-posti teel:

 1. Palume saata e-kiri aadressile 📩  kinkekaart@massaaz.ee
 2. Kirjutada järgmised andmed:
  • Kinkekaardi väärtus summana (näiteks 50 EUR, 12 EUR jne)
  • Kinkekaardile kirjutatud teksti soov (näiteks Kinkekaart võimaldab Sulle 60 EUR eest massaaži või Kinkekaart võimaldab Sulle 5x massaaži)
  • Andmed, kelle nimele saadetakse arve kinkekaardi eest
 3. Peale arve saamist ja tasumist, saata KINDLASTI maksekorraldus aadressile kinkekaart@massaaz.ee
 4. Saadetakse e-kinkekaart Teile e-postile.

Meie kinkekaardid kehtivad 6 kuud.

  Nimi

  Telefoninumber

  E-posti aadress

  Kinkekaardi soov