Õpiränded 2016-2018

logo-erasmus-plus

Projekti “EMTK õpiränded Euroopasse” eesmärk on saada pädevusi ja kogemusi ning leida võimalusi füsioterapeudi assistendi (FTA) ja spa teraapia praktika tõhustamiseks ja ühtlustamiseks rahvusvahelisel tasandil ECVET süsteemi rakendamise kaudu. Uuendusena kaasame ka hariduslike erivajadustega (HEV) õpilasi.

Projekti raames on massaažikooli õpilastel võimalus viibida 14 või 30-60 päevasel praktikal spaa teenuseid või taastusravi pakkuvates ettevõtetes: Riviera Resort & Spa Cirkewwas (Malta); rehabilitatsioonikeskuses Inspire (Malta); Paniselo Ilukeskuses Valencias (Hispaania); füsioteraapia keskuses Fisipadrão Barceloses (Portugal); rehabilitatsioonikeskuses Fisiomed Rovigos (Itaalia); tervise- ja ilukeskuses PureSun Portsmouthis või mõnes massaažikoolis ja nende praktikabaasides Londonis (Inglismaa).

Õpilane, kes läheb praktikale vähemalt kuuks ajaks saab võimaluse õppida sihtriigi keelt e-õppena tasuta Online Linguistic Support (OLS) süsteemi kaudu. OLS programmi juurde kuulub kohustuslik keeletaseme testi tegemine enne ja peale õpirännet.

Meie vahendavad ja vastuvõtvad partnerid on ESMOVIA Hispaanias, Mobility Friends Portugalis, HOT&R Consulting Maltal, CVO ISBO Belgias, IBD Partnership Suurbritannias ja Muoversi Itaalias.

Kandideerimisinfot loe siit.

Toimunud õpirännete kohta saad lugeda siit.