Õpiränded 2018-2020

EMTK Erasmus+ õpiränded 2018-2020Projekti „EMTK Erasmus+ õpiränded 2018-2020“ eesmärk on pidada kinni kooli arengukava strateegiast ning tagada rahvusvahelisel tasandil konkureeriv õppetöö ja praktika korraldus. EMTK on viis aastat korraldanud aktiivselt õpirändeid ja praktikaid Euroopa riikides ning õpiränded ja praktika välismaal on saanud oluliseks osaks kooli õppekorraldusest.

Ajavahemikus 2018-2020 on 32 massaažikooli õpilasel võimalus osaleda 2-3 nädalasel praktikal spaa teenuseid või taastusravi pakkuvates ettevõtetes: Riviera Resort & Spa Cirkewwas (Malta); rehabilitatsioonikeskuses Inspire (Malta); Paniselo Ilukeskuses Valencias (Hispaania); füsioteraapia keskuses Fisipadrão Barceloses (Portugal); rehabilitatsioonikeskuses Studio Iannelli Sitsiilias (Itaalia); spaa keskuses Parco Augusto Spa Sitsiilias (Itaalia); Sitsiilia spordimeeskondade kliinikus Basket Barcellona (Itaalia).

Õpilane, kes läheb praktikale vähemalt 3 nädalaks saab võimaluse õppida sihtriigi keelt e-õppena tasuta Online Linguistic Support (OLS) süsteemi kaudu. OLS programmi juurde kuulub kohustuslik keeletaseme testi tegemine enne ja peale õpirännet.

Meie vahendavad ja vastuvõtvad partnerid on ESMOVIA Hispaanias, Mobility Friends Portugalis, amLanguage Studio Maltal, Associazione Artistica Culturale “A Rocca” Sitsiilias.

Kandideerimisinfot loe siit.
Toimunud õpirännete kohta saad lugeda siit.